ZETYMI overaly

Naše rodinná firma se zaměřuje především na výrobu pohodlných volnočasových overalů pro dospělé a děti. Naší prioritou je dodávat kvalitní české výrobky z přírodních materiálů. Kvalifikovanou ruční výrobou zajišťujeme precizně zpracované produkty. Ruční výroba nám dává prostor naslouchat Vašim přáním a požadavkům a připravit Vám overaly takzvaně "na míru", co se týče designu i rozměrů. Overaly šijeme z počesané (hřejivé) teplákoviny z 95% bavlny, zbývající podíl tvoří elastan. Výsledkem je kvalitní a velmi příjemný produkt s dlouhou životností.

Dlouhodobým testováním a zkoušením jsme vytvořili velmi pohodlný střih, který můžete ocenit jak u běžného "válení", tak i při dalších volnočasových aktivitách. Pohodlnost a stylový design jsme podpořili zvýrazněním pasu stažením na vnitřní straně. Sami si tak můžete přizpůsobit styl nošení pro danou příležitost.

Záleží nám na tom, aby naše produkty splňovaly Vaše očekávání. Našim cílem je vytvářet pro Vás stylové a udržitelné oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a příjemně. Potěší nás jakýkoliv Váš podnět nebo doporučení pro zlepšení našich produktů a služeb (info@zetymi.cz).